KRAV MAGA FİT

GeneFit ortaklığıyla gerçekleştirdiğimiz Krav Maga Fit programı, özel Fitness antrenmanlarıyla, Krav Maga hareketlerinin kombine edildiği, branşlarında uzman 2 hocanın öğrenciyi beraber çalıştırdığı, gelişmiş ve yeni bir antrenman biçimidir. Dövüşmeyi öğrenirken kardiyo antremanı da yapmak isteyen öğrencileri hedefler. Hem sadece Krav Maga yapanlar için, hem de sadece Fitness yapanlar için çok uygun, hatta tavsiye edilen bir egzersiz modelidir. Bunun yanı sıra, hızlıca kilo vermek ve şekillenmek isteyenler için oldukça avantajlı bir yöntemdir.

Genetic Trainer testleri ile desteklendiği durumda, öğrencilerin hedeflerine ulaşması için yüzde yüz isabetli bir antrenman sistemi olur.

EĞİTMEN

Kadir Çakır

FİTNESS EĞİTMENİ

Sertifikalı senyor genetik antrenör olan Kadir Çakır, atletik performans koçluğu ve kişiye özel koçluk yapmaktadır. 20 yılı aşkın bir süredir fitness endüstrisinde yer almakta, hem amatör hem de profesyonel sporcularla çalışmaktadır, şu anda da eğitimlerini GeneFit markası altında vermektedir. USA AFAA, USA NASM, IFBB Türkiye Fitness Body Building Federasyonu gibi pek çok kurumdan bir çok eğitim ve sertifikaya sahiptir. Bu eğitimler arasında Genetic Trainer Academy’den aldığı Genetic Trainer, Expert, Master ve Senior Genetic Trainer eğitimleri öne çıkmaktadır. Ders verdiği alanlara örnek olarak;

  • Sportif aktivite belirleme amaçlı genotip belirleme ve Genetik testleri alma ve Genetik laboratuvar sonrası yorumlama.
  • Genetik test sonucu antrenman stratejisi belirleme
  • Ebeveynlere, çocukları için genetik test sonucu sportif branş seçimi için danışmanlık hizmeti verme.
  • Güç kuvvet ve kondisyon antrenmanları planlama ve periyotlama ve özel antrenörlük.

verilebilir.

İletişim: +90 534 687 9675

Serdar Aydın

KRAV MAGA BAŞ EĞİTMENİ

Serdar Aydın, Krav Maga serüvenine 2015 yılında Krav Maga Global ile başladı. Sonrasında eğitimlerine Combat Krav Maga International’da devam etti ve Combat Krav Maga International Türkiye’den eğitmenlik belgesini aldı. Ardından 2 sene boyunca Kuzey Afrika’da Krav Maga dersleri veren Serdar, bu süreçte Kickbox ve Muay Thai bilgisini ilerletti. Türkiye’ye dönüşünden sonra pek çok ücretsiz kadın defans atölyesi düzenledi ve yerel yönetimlerle ve üniversitelerle ortak düzenlediği projelerde Krav Maga eğitimi verdi. 2021 yılı itibariyle Israeli Tactical Krav Maga’dan eğitmenliğini alan ve Türkiye temsilcisi olan Serdar, şu anda İstanbul’da, kurucusu olduğu Sigma Krav Maga Combat Academy’de baş eğitmenlik yapmaktadır.

İletişim: +90 544 284 2784

EĞİTİM PLANLARI

SİZE UYAN DERSİ SEÇİN

Özel Ders

FİYAT BİLGİSİ İÇİN İLETİŞİME GEÇİN

  • Birebir ders
  • Ataşehir / Kadıköy
  • Esnek saat planlaması
  • Kişiye özel program
DETAYLI BİLGİ ALIN

Osmanağa Mahallesi Kuşdili Caddesi
Kadıköy/İstanbul

  • +90-544-284-2784
+