EĞİTMENLERİMİZ

OKULUMUZ EĞİTMENLERİ

İLETİŞİME GEÇİN

Serdar Aydın

Krav Maga BAŞ EĞİTMEN

Serdar Aydın

KRAV MAGA BAŞ EĞİTMENİ

Serdar Aydın, Krav Maga serüvenine 2015 yılında Krav Maga Global ile başladı. Sonrasında eğitimlerine Combat Krav Maga International’da devam etti ve Combat Krav Maga International Türkiye’den eğitmenlik belgesini aldı. Ardından 2 sene boyunca Kuzey Afrika’da Krav Maga dersleri veren Serdar, bu süreçte Kickbox ve Muay Thai bilgisini ilerletti. Türkiye’ye dönüşünden sonra pek çok ücretsiz kadın defans atölyesi düzenledi ve yerel yönetimlerle ve üniversitelerle ortak düzenlediği projelerde Krav Maga eğitimi verdi. 2021 yılı itibariyle Israeli Tactical Krav Maga’dan eğitmenliğini alan ve Türkiye temsilcisi olan Serdar, şu anda İstanbul’da, kurucusu olduğu Sigma Krav Maga Combat Academy’de baş eğitmenlik yapmaktadır. Aldığı eğitim ve sertifikalar:

  • Israeli Tactical Krav Maga - Law Enforcement Instructor sertifikası
  • Israeli Tactical Krav Maga - Shooting Instructor sertifikası
  • İstanbul Üniversitesi - Atletik Performans Koçlğu ve Kondisyonerlik sertifikası
  • Genetic Trainer Academy - Expert, Senior ve Master Genetic Trainer sertifikaları

İletişim: +90 544 284 2784

Kadir Çakır

FİTNESS DİREKTÖRÜ GeneFit

Kadir Çakır

FİTNESS DİREKTÖRÜ
GENEFİT

Sertifikalı senyor genetik antrenör olan Kadir Çakır, atletik performans koçluğu ve kişiye özel koçluk yapmaktadır. 20 yılı aşkın bir süredir fitness endüstrisinde yer almakta, hem amatör hem de profesyonel sporcularla çalışmaktadır, şu anda da eğitimlerini GeneFit markası altında vermektedir. USA AFAA, USA NASM, IFBB Türkiye Fitness Body Building Federasyonu gibi pek çok kurumdan bir çok eğitim ve sertifikaya sahiptir. Bu eğitimler arasında Genetic Trainer Academy’den aldığı Genetic Trainer, Expert, Master ve Senior Genetic Trainer eğitimleri öne çıkmaktadır. Ders verdiği alanlara örnek olarak;

  • Sportif aktivite belirleme amaçlı genotip belirleme ve Genetik testleri alma ve Genetik laboratuvar sonrası yorumlama.
  • Genetik test sonucu antrenman stratejisi belirleme
  • Ebeveynlere, çocukları için genetik test sonucu sportif branş seçimi için danışmanlık hizmeti verme.
  • Güç kuvvet ve kondisyon antrenmanları planlama ve periyotlama ve özel antrenörlük.

verilebilir.

İletişim: +90 534 687 9675

Osmanağa Mahallesi Kuşdili Caddesi
Kadıköy/İstanbul

  • +90-544-284-2784
+